scorecardresearch

Akbük'e Yapılacak Olan Cem evinin arsa tahsisi için imzalar atıldı

127 izlenme
Kategori Haber
Eklenme Tarihi 4 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
Akbük Belediyesi Akbük'e Yapılacak Olan Cem evinin arsa tahsisini, yapılan imza töreniyle gerçekleştirdi.

Akbük Belediyesi Cemevi arsa tahsisi imza töreni 13.01.2014 Pazartesi günü saat 14.00 de Akbük Türkan Saylan Kültür Merkezinde gerçekleştirildiHacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Başkanı Okay Gümüş"Vakfımıza tahsisi yapılan arsa için, ilk günden bu güne kadar olan süre içerisinde her konuda emeği geçenlere ve özellikle Akbük Belediye Başkanımız Mehmet Erçin Sandalcı'ya çok teşekkür ediyorum.Hayırlı uğurlu olsun."dedi.
İmza töreninde konuşan Başkan Sandalcı"Adı geçen yerle ,ilgili imar değişikliği yaptık konuyla ilgili olarak yaklaşık bir yıldır uğraşıyoruz.tamamı 1600 m2 olan arsanın tapusunu Akbük Belediyesi adına tahsisi ettirdik.14 ocak tarihi itibariylede 25 yıllık süreci şu anda başlatıyoruz. Eğitim sağlık ve sosyal faaliyetlerinde kullanılmak üzere , yapılacak olan tesisin arsasını Hacıbektaş Veli Anadolu vakfı Akbük Şubesine teslim ediyoruz, emeği geçen her kese teşekkür ediyor hayırlı uğurlu olmasını diliyorum." dedi.

Akbük Belediyesi Adına Belediye Başkanı M.Erçin Sandalcı ve Hacı Bektaş Veli Anadolu Vakfı Akbük Şubesi Adına Yönetim Kurulu üyeleri Hatice Gencay, Sevinç Karataş protoklu imzalayarak süreci başlattılar.
Etiketler